Wkładki ortopedyczne jakie wybrać ?

Wkładki ortopedyczne jakie wybrać ?

Wkładki ortopedyczne to ortopedyczne, indywidualne wkładki dla stóp. Ich zadaniem jest wspomaganie ciała i zmiana biomechaniki chodu. Każda wkładka ortopedyczna jest przeznaczona do konkretnego rodzaju problemów ze stopami.

Na przykład, wkładki ortopedyczne orthomol-pro lub orthomol-bionor zapewniają wsparcie dla pronacji i supinacji, służą jako amortyzatory i niwelują ból dolnej części pleców, ale orthomol pro jest przeznaczony dla osób cierpiących na zapalenie powięzi podeszwowej, podczas gdy orthomol bionor https://wkladki-ortopedyczne-krakow.pl/blog/wkladki-ortopedyczne-na-haluksy-krakow/ koryguje deformacje stóp. Wkładki ortopedyczne orthosan lub wkładki ortopedyczne orthotrend, które mogą być wykonane na maszynach do formowania wkładek ortopedycznych, polecane są dla osób z płaskostopiem lub opadającymi łukami. Wkładki ortopedyczne Orthohelios zmniejszają obciążenie nóg i kręgosłupa, ponieważ zwiększają stabilność poprzez zmniejszenie ruchów pronacji i supinacji stopy. Sportowe wkładki ortopedyczne orthotrek polecamy tym, którzy chcą wzmocnić mięśnie stóp, wspomóc więzadła i ścięgna w nodze; wspomagają krążenie krwi.

Dla osób uprawiających sport proponujemy wkładki ortopedyczne, które w odczuciu przypominają wkładki robione na zamówienie, wspierające stawy kolanowe niezależnie od uprawianego sportu. Posiadają one specjalną podeszwę, która chroni przed poślizgiem podczas stania w pozycji wyprostowanej – czy to podczas joggingu, czy też biegania podczas intensywnych treningów na obiektach lekkoatletycznych , gra w piłkę nożną czy wynajem hali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *