Dobry beton towarowy to jaki ?

Dobry beton towarowy to jaki ?

Tytuł artykułu jest pytaniem, ponieważ pozostawia go do interpretacji czytelnika. Myślę, że miało to coś wspólnego z codziennym życiem i tym, że nie zawsze jesteśmy świadomi tego, co wchodzi w skład naszych produktów. Na przykład, w Walmarcie sprzedają mieszankę betonową w workach, ale kto dokładnie wie, jakie składniki wchodzą w skład tego worka?

Pisarz wykonał dobrą robotę, będąc niejasnym na początku artykułu, mówiąc o rzeczach takich jak “beton towarowy” lub “wyraźny wpływ na cenę”. To trzyma cię zastanawiać zamiast dać ci proste fakty od razu na bat. Jest to również ważne, ponieważ gdyby nie było żadnej tajemnicy w jego historii, to dlaczego ktoś miałby ją czytać?

Wybrałem tę książkę głównie z powodu mojegodoświadczenie w budownictwie. To było wielkie źródło konkretnej wiedzy dla mnie, i widzę, gdzie pisarz pochodzi od tutaj. Wiesz, że jak zrobić dom lub cokolwiek innego, trzeba go zbudować z czymś, więc dlaczego nie wykorzystać to, co już istnieje?

Ta książka była dobrze napisana i pouczające na beton, który jest materiałem, który ludzie używają codziennie, ale nigdy tak naprawdę nie myśleć o. Autor wykonuje dobrą robotę wyjaśniając cement, woda, dodatki i domieszki, aby utrzymać je interesujące i łatwe do zrozumienia. Były czasy, kiedy sformułowania mogłyby być poprawione przez rozbicie niektórych dłuższych zdań na mniejsze, ponieważ są one trudne do odczytania po pewnym czasie. Jednak ogólnie jest to bardzo dobrze zrobione i dostaje swoją uwagę od początku.

Theautor wykorzystuje wiele ciekawych faktów na temat betonu, aby utrzymać uwagę czytelnika. Jedną z rzeczy, które utkwiły mi w pamięci jest to, kiedy mówi o tym, jak beton może twardnieć w temperaturach ujemnych, jak również gorące i nigdy nie trzeba się martwić o materiał jest ustawiony zbyt szybko.

Ta książka była dla mnie bardzo przydatna, ponieważ daje świetne informacje na temat tego, jakie składniki są używane w tworzeniu i mieszaniu betonu, i dlaczego ta wiedza jest ważna. Wyjaśnia również, dlaczego jest to tak ważne dla nowoczesnych firm budowlanych, takich jak Warren County Ready Mix Concrete Plant Inc, aby wiedzieć dokładnie, z czym mają do czynienia w celu właściwej oceny sytuacji, takich jak kto stworzył betonowe filary lub jeśli wypadek miał miejsce z udziałem ciężarówki firmy z ich produktu wewnątrz. To dodaje więcej wiarygodności dopisarz, ponieważ wie z pierwszej ręki, co idzie do mieszanki betonowej, a więc jest w stanie wyjaśnić to w łatwy do zrozumienia sposób. Ogólnie rzecz biorąc, cieszyłem się czytając tę książkę i nie miałem trudności ze zrozumieniem tekstu lub dowiedzieć się nowych faktów na temat betonu, które były wcześniej nieznane do mnie. To była dobra lektura i jeden polecam dla każdego, kto jest zainteresowany w budowie lub materiałów stosowanych w nim.

Ogólnie rzecz biorąc, chciałbym ocenić tę książkę 3 z 5 gwiazdek na Goodreads po prostu dlatego, że nie ma wiele emocji związanych z budową lub nawet innych osobistych tematów (jeśli jest coś takiego). Na przykład, kiedy mówisz o materiałach budowlanych, takich jak betoniarnia, wydaje się suchy w czasach, ale najwyraźniej konieczne, aby wiedzieć rzeczy, jak mierzą objętośćlub jak mierzą siłę swojej mieszanki betonowej.

Jest wiele, że można było zrobić, aby poprawić tę książkę pisania mądry, głos autora powinny być bardziej wyjątkowe i chciałbym zobaczyć mniej użycia zaimków (oni), gdy chodzi o mówienie o czymś tak specyficznym, jak betonu towarowego lub cementu. Temat sam w sobie był jednak dobry, ponieważ daje informacje na temat tworzenia narzędzi budowlanych dla codziennych ludzi, którzy ich potrzebują, ale nie rozumieją wiele o nich. Jest to prawda w dzisiejszym świecie większość ludzi chce rzeczy szybkie i łatwe, nie martwiąc się zbytnio o to, co idzie do tworzenia ich. Jest to cenna rzecz dla czytelników, aby wiedzieć, ins i outs ich codziennego życia, więc są one lepiej wyposażone w nagłych problemów, zanim zaczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *